ورود کاربران
سیاسی
پس از استعفای فلین؛
پس از استعفای فلین؛
دانش‌آموخته تهران نامزد سِمت مشاور امنیت ملی ترامپ +عکس
معروف است آمادگی بدنی بالای او در عملیات کوهستانی اطراف کابل به کمکش می‌آمد اما دلیل حضور او در عراق و افغانستان چیز دیگری بود: سابقه او به عنوان دانش‌آموخته مدرسه نظامی آمریکایی‌ها در تهران و قدرت تکلم به زبان فارسی.
از شارل دوگل تا ترامپ؛
از شارل دوگل تا ترامپ؛
دلیل وقیحانه کلینتون در مخالفت با دستور ترامپ: مسلمانان باید به آمریکا بیایند تا از آنها جاسوسی کنیم
دیدگاه ممنوعیت ورود تمامی مسلمانان به آمریکا، بر اساس نظر سنجی‌هایی که چند ماه پیش صورت گرفته، با تأیید بیش از نیمی از مردم آمریکا همراه بوده است.
دستاورد اصلاح‌طلبان مجلس؛
دستاورد اصلاح‌طلبان مجلس؛
اگر مردم اعتراض کنند، دستگیر می شوند؟!/ آقای عارف با این طرح جامعه را نگران کردید
طرح دوفوریتی که به عنوان طرح «تامین امنیت برگزاری مراسم رسمی، عرفی و معمولی» توسط عارف و برخی از اعضای اصلی فراکسیون امید به مجلس ارائه شده با توجه به ابهامات و کلی‌گویی باعث نگرانی افکارعمومی شده است.
«هوس سوختن منتقدان» در یک طرح دوفوریتی عارفانه و روحانی!/اولین کسی که منتقدان را به «زندان» حواله داد چه کسی بود؟
سؤالی که افکار عمومی و نُظّار سیاسی با این اتفاق از خود می‌پرسند این است که چطور جریانی که مدعی آزادی بیان و پناه بردن به خدا از بستن دهان منتقدان است؛ به ناگاه اینچنین نقاب از چهره برمی‌دارد و به همین سادگی اعلام می‌کند که هر نوع جلب توجهی در یک مراسم سخنرانی مستوجب حبس و زندان است؟!
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی:
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی:
تعبیر «آشتی‌ملی» معنی ندارد/مردم با کسانی که روز عاشورا جوان بسیجی را با قساوت کتک زدند آشتی نمی‌کنند/ مسئولین باید نشان دهند در حوزه اقتصاد چه اقدام و عملی کردند؟
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک عده‌ای تعبیر آشتی ملی را می‌گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟
علیرضا کریمی
علیرضا کریمی
مرگ ناگهانی یک رویا؛ آمریکا و روسیه متخاصم می‌مانند
هرچند ترامپ از روابط دوستانه با روسیه و کنار آمدن با پوتین سخن گفته بود اما تحولات اخیر نشان می‌دهند تا اطلاع ثانوی، همچنان روس‌ها و آمریکایی‌ها را باید دو نیروی متخاصم درآوردگاه بین‌المللی قلمداد کرد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز(چهارشنه 27بهمن) کشور
آشفتگی در کاخ سفید؛ آقای رئیس جمهور سری هم به خوزستان بزنید؛ پشت پرده فرمول‌های پیچیده وام بانکی؛ پنج معزل اقتصاد ایران و عالیشاه و نوراللهی به انزلی می‌روند؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
تحلیل نشریه آمریکایی؛
تحلیل نشریه آمریکایی؛
مسکو بیش از همیشه به تهران نیاز دارد/ چرا روسیه در برابر ایران به ترامپ کمکی نخواهد کرد؟
نشریه پرنفوذ «فارن افرز»، ارگان شورای روابط خارجی آمریکا، در مقاله تحلیلی خود به رویکرد احتمالی ترامپ به مسکو در موضوع ایران می پردازد.
بی‌بی‌سی هم لفاظی خاتمی را جدی نگرفت
شبکه دولتی انگلیس در تحلیلی تاکید کرد از نگاه حاکمیت امثال خاتمی باید توبه کنند و مجازات شوند و ادعای آشتی ملی خاتمی نسبتی با واقعیت‌های سیاسی مستقر برقرار نمی‌کند.
چه مدیرانی برای عزل به رئیس جمهور پیشنهاد داده شده است؟
برخی حامیان دولت و نزدیکان حسن روحانی و همچنین بیشتر اصلاح طلبان در طی ماه های گذشته در مصاحبه های مختلف همواره از رئیس جمهور برای عزل تعدادی از مدیران که آنها را مدیران دولت قبل و یا مخالف برنامه های تدبیر و امید می نامیدند، سخن گفته اند.