ورود کاربران

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز بیکاری، رکود و گرانی دغدغه اصلی مردم است و روزبه‌روز به مردم فشار می‌آورد، لذا‌ آنچه مهم است برنامه‌ریزی جدی برای اقدام و عمل در راستای حل این مشکلات است.
کبیری در نطق میان‌دستور:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی واثقین، سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۵ آبان ۹۵) گفت: امروز اقتصاد و فرهنگ از مسائل مهم و اساسی کشور محسوب می‌شود و باید همگان دست به دست هم دهند تا انقلاب اسلامی را به عنوان الگو به جهانیان عرضه کنیم.

 

وی افزود: امروز بیکاری، رکود و گرانی دغدغه اصلی مردم است و روزبه‌روز به مردم فشار می‌آورد، لذا‌ آنچه مهم است برنامه‌ریزی جدی برای اقدام و عمل در راستای حل این مشکلات است.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: در این سیاست‌ها به شفاف‌سازی منابع و هزینه‌های انتخاباتی داوطلبان و تشکل‌های سیاسی تصریح شده است؛ چراکه برخی سعی دارند با اتکا به مراکز قدرت و ثروت بر کسی خطیر نمایندگی مجلس تکیه زده و به جای خدمتگزاری، منافع فردی و گروهی خود را تأمین کنند.

کبیری اضافه کرد: البته مردم ما هوشیارتر از آنند که چنین مراکزی بتوانند در تشخیص و انتخاب مردم تأثیرگذار باشند.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف، از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

منبع:فارس

 


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.