ورود کاربران

نماینده مردم زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان باید بدانند با شعار بزک کرده آشتی ملی نمی‌‌توانند به اهداف شوم خود برسند، زیرا مردم ایران با بصیرت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی واثقین،فرهاد فلاحتی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: افرادی که طی چند روز گذشته بعد از رحلت آیت‌الله رفسنجانی مسأله آشتی ملی را مطرح کردند، نیتی جز جان بخشیدن به فتنه‌گران و اصحاب فتنه 88 و زنده کردن نام و یاد آنها و گناه‌زدایی از پرونده این افراد ندارند.

 

خبرگزاری فارس: دشمن با شعار بزک‌کرده آشتی ملی نمی‌تواند به اهداف شوم خود برسد/ آشتی ملی به دنبال بازگشت فتنه‌گران است

 

وی تصریح کرد: حضور پشت پرده دشمن در این افکار با آوردن نام افرادی که در جریان فتنه 88 خون به دل ملت و رهبر انقلاب کردند و باعث صدمات زیادی چه از لحاظ مادی و چه از لحاظ معنوی به جامعه شدند و در حال حاضر با نام آشتی ملی وارد عرصه شده‌اند دیده می‌شود.

نماینده مردم زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مقام معظم رهبری با شفافیت در بیانات خود در برابر این موضوع فرمودند مردم با یکدیگر قهر نیستند و وحدت دارند.

فلاحتی با بیان اینکه اتحاد و انسجام ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن نشان داده شد، گفت: شفافیت این موضوع برای مردم روشن بوده که دشمن در حال حاضر به جای اصطلاح دفاع از فتنه گران، اصطلاح آشتی ملی را مطرح کرده است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آغوش نظام و انقلاب برای تمام افرادی که به هر دلیلی راه را غلط رفته‌اند و می‌خواهند باز گردند باز است، یادآور شد: ولی متأسفانه هنوز افرادی هستند که مسیر را درست انتخاب نکرده‌اند و زاویه بیشتری پیدا کرده‌اند.

نماینده مردم زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم علی‌رغم تمام مشکلاتی که دارند که بسیاری از آنها از دو حالت خارج نیست که یا با بی‌تدبیری برخی از مسؤولان ایجاد شده و یا به سبب تحریم‌های ظالمانه دشمنان است، در کنار یکدیگر با اتحاد، وحدت و با عزت ملی زندگی می‌کنند و به نظام و انقلاب خود دلبسته‌اند.

فلاحتی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانات خود فرمودند آنچه سبب می‌شود مردم به دفاع از کشور و آرمان‌های خود اقدام کنند نداشتن مشکل در جامعه نیست، تصریح کرد: به نظر می‌رسد مردم با کسانی که با انقلاب زاویه داشته و نسبت به اصل نظام موضع گیری داشته باشند مانند افرادی که در فتنه 88 با اصل انقلاب مشکل داشتند و شعارهای رکیک سر دادند از هر طیفی و در هر جایگاهی که قرار داشته باشند تنفر دارند.

وی ادامه داد: مردم خط خود را از خط افرادی که با ماهیت جامعه اسلامی، مبارزه با فساد، جلوگیری از راندخواری و شعار استقلال و آزادی مشکل دارند جدا می‌سازند.

نماینده مردم زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کسانی که موضوع آشتی ملی را مطرح کرده‌اند باید بدانند با شعار بزک کرده آشتی ملی نمی‌‌توانند به اهداف شوم خود برسند، زیرا مردم ایران با بصیرت هستند.

انتهای پیام/69027/ت40


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.