ورود کاربران

عضو شورای عالی کار با بیان اینکه این مصوبه امروز مجلس تبعیض آشکار بین کارگران و کارمندان است گفت:برای چنین مجلسی متأسف هستم. انتظار می رفت در شرایطی که کارگران زیر خط فقر هستند مجلس و دولت حمایتی داشته باشد ولی کارگران را غریبه فرض کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني واثقين، علی خدایی، عضو شورای عالی کار در گفت‌وگو باتسنیم، درباره مصوبه امروز مجلس مبنی بر تصویب معافیت مالیاتی حقوق کارمندان زیر 2 میلیون تومان و کارگران زیر 1.5 میلیون تومان گفت: برای این مجلس متأسف هستم، با این مصوبه کارگران را از کارمندان جدا کردند، کارگران غیر خودی و غریبه هستند، کارمندان را خودی و همسو با خود می دانند.

 

 

 
کارگران

 

عضو شورای عالی کار با بیان اینکه کارگران زیر خط فقر زندگی می کنند گفت: در حالی که تعداد زیادی از کارگران حقوقشان از خیلی از کامندان دولت کمتر است، انتظار حمایت از مجلس و دولت را دارند اما متأسفانه با بی مهری مواجه شدند.

خدایی تأکید کرد:این مصوبه تبعیض آشکار بین کارگران و کارمندان است. قدرت خرید حقوق بگیران نسبت به اویل دهه 80 بین 65 تا 70 درصد کاهش یافته است، همین موضوع به رکود دامن می زند. انتظار داشتیم دولت و مجلس مدعی فقر زدایی، از 13 میلیون کارگر حمایت کنند.

 انتهای پیام/


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.